פסיכותרפיה בדרום

העולם שלנו היום שונה מאוד מהעולם שהיה לפני שנים מועטות בלבד. רבים תולים זאת בהתפתחות המהירה של כל הנושא התקשורתי כאשר העולם שלנו הפך לכפר גלובלי קטן וכל מה שקורה בכל מקום מגיע לאוזנינו ולעינינו. לא תמיד אנחנו כשירים מבחינה נפשית לשמוע ולראות את כל אותם הדברים ובמיוחד כאשר מדובר בילדים צעירים או בני נוער שבקושי למדו להכיר את העולם ופתאום כל הרוע וכל האלימות והאכזריות הקיימת בעולם מגיעים אליהם ללא כל סינון או בקרה.

בעקבות אותה החשיפה המוגזמת, כאשר כל אחד יכול לדעת כל דבר, התעוררו בעיות נפשיות רבות בקרב בני נוער וילדים, אך לא רק ביניהם. אנחנו מוצאים היום את בעיות הנפש הרבות והמורכבות גם אצל אנשים מבוגרים שהחיים בשנות האלפיים הצליחו להכריע גם אותם והם זקוקים לעזרה נפשית חיונית. 

אנשים רבים מחפשים היום עזרה של איש מקצוע המציע פסיכותרפיה בדרום. רבים סובלים מדיכאונות או מכאבים כרוניים והם תרים אחר פתרונות אצל אנשי מקצוע המציעים  טיפול באנשים המתמודדים עם כאב כרוני, כמו גם כאלו המציעים טיפול בדיכאון בעזרת קלפים טיפוליים.

פסיכותרפיה בדרום בעזרת קלפים טיפוליים
אם הזכרנו את הקלפים הטיפוליים, אולי כאן המקום להרחיב מעט את הדיבור על אודות אותם הקלפים. מהם בעצם? איך משחקים בהם ומה הם מועילים למטופל? כיום נעשה כל התחום של פסיכותרפיה בדרום מגוון ונרחב הרבה יותר ממה שהיה בעבר. כיום מציעים אנשי המקצוע המציעים פסיכותרפיה בדרום גם את האפשרות של  טיפול בדיכאון בעזרת קלפים טיפוליים.

הקלפים הטיפוליים נועדו מעיקרם להקל על עומס נפשי ורגשי תוך כדי עיבוד הקושי והזיהוי שלו. הטיפול באמצעות המשחק בקלפים מסייע בהתמודדות מל משברים או מצבים קשים אחרים כאשר אלו מסייעים ומקדמים במציאתם של דרכים יצירתיות ובפתרונות מתאימים לבעיות המטרידות את המטופל. ניתן לומר באופן כללי כי הקלפים הינם מוצלחים מאוד והם מסייעים בכל התחום של פסיכותרפיה בבאר שבע כאשר מדובר בקהלים ובאוכלוסיות שונות אלו מאלו. גם אם מדובר בילדים וגם כאשר מדובר במבוגרים. עבור כולם מסייעים הקלפים הללו בפתרונות למצוקות ולבעיות שלהם הודות לשיטה הייחודית ולאופן הטיפול בצורה כל כך לא שגרתית.

טיפול פסיכותרפיה בבאר שבע עם קלפים – למי זה מתאים?
 נלי זיו מציעה את הטיפול של פסיכותרפיה בדרום עבור כל מי שמתגורר באזור כאשר הם יכולים כולם להיעזר בטיפול באמצעות הקלפים הללו. אנחנו מוצאים את הקלפים כיעילים לטיפול בילדים כמו במבוגרים בכל תחומים כמו בעת אבדן, התעללות, פחדים, מצוקות שונות, סיוטים, מחלות, בעיות בדימוי העצמי, הפרעות התנהגות שונות, הפרעות רגשיות, בעיות ביחסים, אלימות, חסימות, תקיעות תוקפנות ועוד.

הקלפים הללו אינם סתם קלפי משחק. הם לא תחרותיים והם אינם מאיימים או ביקורתיים. הם נועדו נטו לצורך טיפול כאשר אין בהם מדדים של כישלון או הצלחה, אמת או שקר, נכון או לא נכון. הקלפים הללו מציגים סוג של מטאפורה כאשר המשתמש אמור לפגוש בקלף את הבעיה שלו ואחר כך לשוחח עליה. הטיפול נעשה באופן כזה כאשר הקלף משמש בעצם סוג של גשר בין המודע לבין התת מודע של האדם, כך הקלף מסייע בתהליך הטיפולי. 

זקוקים לטיפול של פסיכותרפיה בבאר שבע? 
טיפול פסיכותרפיה בבאר שבע תוכלו למצוא אצל נלי זיו המציעה טיפול באנשים המתמודדים עם כאב כרוני, טיפול באנשים הסובלים מדיכאון ובכלל אפשר למצוא אצלה סל מגוון של טיפולים שונים בכל התחומים של בעיות הנפש כמו גם מחשבות טורדניות או בלתי נשלטות, אובססיות, פרפקציוניזם ועוד.

אם אתם סובלים מבעיות מן הסוג הזה פנו אל נלי זיו – ותתחילו לחיות! 
 
 
נלי זיו - פסיכותרפיה

שעות וימי פעילות
א', ב', ג', ד', ה
8:00-20:00

ימי ו'
8:00-15:30

פרטי יצירת קשר
טלפון
072-33-80-919

דוא"ל

nelyziv436@gmail.com